ارتباط تابلو مغازه و فروش

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | دوشنبه 27 فروردین 1397 در ساعت 12 : 44 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

ارتباط تابلو مغازه و فروش

در دنیای امروز که همه چیز رنگ و لعاب خاصی به خود گرفته، تنها راه موفقیت در کسب و کار، چگونه دیده شدن است. به مراتب هنگامیکه دیده شوید، مشتری هایتان نیز به دنبال شما می آیند! چگونه دیده شدن می تواند روز به روز به مشتری هایتان اضافه کند و در نهایت نمودار فروشتان را در رتبه خوبی قرار دهد. یکی از راههای بهتر دیده شدن، تبلیغات است، حال فرقی نمی کند این تبلیغات محدود به یک تابلو مغازه باشد و یا یک بیلبورد در سطح شهر و یا هر نوع تابلوسازی تبلیغاتی دیگر . جالب است بدانید: رایج ترین و متداولترین نوع تبلیغات که بتواند نظر عموم مردم را به کسب و کارتان جلب کند، تابلو مغازه است و به صراحت می توان گفت تابلو مغازه ارتباط تنگاتنگی با فروش شما خواهد داشت.

 

نقش تابلوسازی در سطح شهر:

وقتی به سطح شهر می رویم، وجود تابلوسازی های رنگی و گرافیکی متنوع، خواه ناخواه برایمان جالب و دوستداشتنی هستند، گاهی برخی از تابلو مغازه‌ ها آنقدر زیبا و طرحشان متفاوت است، که برای دقایقی به آنها خیره می شویم و دلمان می خواهد از برند تجاری و نوع فعالیت تابلوسازی مربوطه سر در بیاوریم. این روزها سطح شهر از این تابلوها رنگ و لعاب خاصی پیدا کرده است و تنها در نوع تابلوسازی و طرح گرافیکی با هم متمایز هستند. برخی از خیابان های بزرگ هم با انواع تابلوهای تبلیغاتی، بلیبوردها و تابلو مغازه پوشیده شده است که بی نظیر است. تابلوسازی در سطح شهر نه تنها باعث شادابی و سرزندگی سطح شهر شده بلکه به فروش و تامین خواسته های مردم نیز کمک کرده است. تصور کنید از صبح تا عصر مشغول کار هستید و در راه برگشت به منزل همین تابلوهای تبلیغاتی، خریدهای مورد نیازتان را به شما یادآوری می کند.جالب است بدانید: تحقیقات نشان داده است درصد بالایی از فروش کسب و کارها به دلیل وجود تابلو مغازه و تابلوسازی تبلیغاتی در سطح شهر است.یکی از دلایل این موضوع نیز اینست که شهر و تبلیغات در آن، به عنوان یکی از اساسی ترین مرکز توجه افکار عمومی محسوب می شود.

نقش تابلو مغازه در فروش:

محل کسب و کار شما و نوع فعالیتی که در حال انجام آن هستید، به یک تابلوسازی منحصر به فرد برای معرفی برند تجاری شما نیاز دارد. تبلیغات و دیده شدن صرفا بستگی به تاثیر بصری بر روی افکار عمومی دارد. در واقع هنگامیکه بتوانید روی ذهن افراد تاثیر بگذارید، می توانید محصولات و خدماتی که ارائه می کنید را به آنها معرفی کرده و آنها را به نوعی تشویق به خرید نمایید. تابلو مغازه با اشکال گرافیکی روی آن و همچنین رنگبندی و جنس تابلو سازی آن می‌تواند به بهترین و ایده‌آل‌ترین تابلو تبدیل شود. بنابراین اگر می خواهید نمودار فروشتان در رتبه بالایی قرار داشته باشید، بهترین تابلو مغازه را به معتبرترین تابلو سازی سفارش دهید.

 

 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :