تابلوسازی تبلیغاتی چه اهمیتی دارند؟

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | دوشنبه 13 آذر 1396 در ساعت 17 : 44 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

تابلوسازی های تبلیغاتی چه اهمیتی دارند؟

 

ایالات متحده آمریکا به سرعت پیشرفت کرده و زمان بیشتری را برای حمل و نقل اختصاص داده و به همین نسبت زمان کمتری را در خانه صرف می کند. به عنوان یک مثال، جامعه متحرک ما اهمیت زیادی به تبلیغات بیرونی و تابلوسازی  داده و اعتقاد دارد تاثیر آن فوق العاده بوده؛ پیام مورد نظر را در برابر چشمان مردم قرار می دهد. تابلوسازی ها می توانند برای تمام رهگذران و کسانی که سوار بر اتومبیل هایشان در حال عبورند روش موثری برای ایجاد نام یک برند یا تشخیص یک محصول ارائه دهند.

قرار دادن آگهی تبلیغاتی روی یک بیلبورد و تابلوسازی که شامل نام یک شرکت می شود تصویر ماندگاری از یک محصول یا خدمات نمایش می دهد که می تواند 24 ساعت در طول یک شبانه روز قابل رویت باشد.بر طبق گزارش انجمن تبلیغات بیرونی و تابلوسازی از سال 2010 ، بیشتر از 90% آمریکاییها دارای حداقل یک وسیله نقلیه بودند که در طول هفته حتما یک بار از آن استفاده می کردند. مصرف کنندگان متحرک هر روز تابلوهای تبلیغاتی را در حین رفت و آمد به محل کار می دیدند. می توانید در محدوده تجاری خود افراد بسیاری را ببینید که از تقاطعهای مشخص و خیابانهای معینی عبور می کنند. می توان برای کارهای تبلیغاتی و در معرض قرار دادن آن روی تمام این نقاط به خوبی سرمایه گذاری کرد.

 

 

 

تاریخچه تابلوسازی و تکامل

 

اولین تابلوسازی تبلیغاتی  مطابق با گزارش انجمن تبلیغات بیرونی آمریکا در اوایل دهه 1860 انجام شدند. پس از گذشت 150 سال، تابلوسازی به تصاویرگرافیکی دیجیتالی روی وینیل قابل بازیافت تکامل یافتند که شامل تصاویر دیجیتالی 3 بعدی می شد که در تبلیغات بیرونی و تابلوسازی مرسوم تر بودند.

 

مقرون به صرفه بودن

با وجود اینکه طراحی و ساخت یک تابلوسازی تبلیغاتی  در تابلوسازی می تواند بسیار پرهزینه باشد،

کسب درآمد از این طریق تنها دقیقه ای بعد از نصب تابلو سازی آغاز می شود. برطبق " راهنمای تجارت کوچک نسخه 2011"، محدوده اندازه تابلوسازی از 5 در 11 فوت تا 14 در 48 فوت بود.با جایگزینی استراتژیک، تابلوسازی تجارت گسترده ای ایجاد می کنند. در بعضی موارد، مثل تبلیغات یک رستوران تابلوسازی تبلیغاتی می توانند توجه مصرف کنندگان را جلب کرده و مسیر مستقیم در جهت کسب درآمد آن رستوران باشند.

 

تابلوسازی تبلیغاتی موثر

چون مصرف کننده ها معمولا تنها نگاه اجمالی به یک تابلوسازی دارند، یک تجارت باید بر اساس سادگی و برجسته بودن مضمون طراحی شود. تصویری که بیشترین سودمندی را برای محصول شما یا خدماتی دارد که در راستای بیشتر از 7 کلمه بیشترین سودمندی را برای شما نتیجه خواهد داد. علاوه بر این مطابق با گزارش راهنمای بازاریابی تجارت کوچک فوری، خرید 6 و 10 تابلوسازی  که نزدیک به یکدیگر قرار گرفته اند، آگاهی بسیار موثر تبلیغاتی و تابلوسازی ایجاد می کند که مورد تایید نویسندگان گزارش راهنمای بازاریابی تجارت کوچک فوری نیز

 می باشد.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :