تابلوسازی ترکیبی

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 1 آذر 1396 در ساعت 11 : 16 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

تابلوسازی ترکیبی

با توجه به تنوع زیاد در تابلوسازی ، بحث تابلوسازی ترکیبی نیز یکی دیگر از تکنیک‌های مدرن کارشناسان تابلوسازی می‌باشد. همانطور که می‌دانید تابلوسازی‌ ها در جنس، ابعاد، ضخامت و نوع باهم متفاوت هستند و هرکدام کاربرد مخصوص به خودش را دارد، به عنوان مثال اگر می خواهید تابلویی را سفارش دهید که چند ماه بعد طرح رویه آن را تعویض کنید، می‌توانید تابلو فلکسی فیس سفارش دهید،چرا که یکی از قابلیت‌های این نوع تابلوسازی ، به اینصورت است که می‌توانید رویه فلکسی آن را عوض کنید ، همچنین این تابلو به دلیل نورپردازی مناسبی که دارد یکی از گزینه‌های عالی برای فروشگاها و تابلو مغازه ‌ها می باشد، حال منظور از تابلوسازی ترکیبی چیست که در ادامه مقاله به آن می پردازیم.

 

 

تابلوسازی ترکیبی چیست؟

متریال هایی که در صنعت تابلوسازی وجود دارند را می توان در قالب های مختلفی از آنها در ساخت تابلوسازی ترکیبی استفاده کرد، به عنوان مثال می توان از ترکیب استیل و پلاستیک در ساخت چنین تابلوسازی استفاده کرد، از ویژگی های بارز پلاستیک، خاصیت عبور نور می‌باشد و استیل نیز از رنگ و نور و جذابیت بینظیری برخوردار می‌باشد که ترکیب این دو نوع می تواند به یک تابلوسازی ترکیبی بی نظیر تبدیل شود که جلوه‌ی بصری فوق العاده‌ای را در تابلوسازی ایجاد می‌کند. همچنین نیاز است در رابطه با تابلو چلنیوم نیز به این مطلب بپردازیم که یکی از زیباترین و منحصر به فرد ترین نوع تابلوسازی می‌باشد که به دلیل به کار بردن حروف برجسته در این نوع تابلو سازی ، به یکی از پرطرفدارترین نوع تابلوسازی در بین عموم مردم شناخته شده است که یکی از بهترین گزینه‌ها برای شرکت‌ها و سازمان‌ها محسوب می‌شود، همچنین در ساخت اینگونه تابلوسازی از پلکسی گلاس برای حروف برجسته استفاده می‌شود و از ویژگی‌های بارز این تابلو سازی مقاومت پذیری آنها در انواع شرایط آب و هوایی می باشد، حال تصور کنید اگر چلنیوم را با حروف چلنیوم لترمکس ترکیب کنیم نمونه‌ای زیبا از یک تابلوسازی ترکیبی را خواهیم داشت که زیبایی و تفاوت را برای شما به ارمغان می آورد. به همین دلیل با استفاده از تابلوسازی ترکیبی می توان در ساخت تابلو خلاقیت به خرج داد که بسیار بسیار مورد توجه قرار خواهد گرفت.

کلام آخر

انواع تابلوسازی از قبیل تابلوسازی پلکسی گلاس، تابلوسازی استیل، تابلوسازی نئون پلاستیک، تابلوسازی چلنیوم و... باعث شده بتوان با ترکیب خصوصیات هرکدام در ساخت تابلوسازی ترکیبی بهره‌مند شد به گونه‌ای که از ترکیب آنها به یک تابلوی متفاوت و منحصر به فرد دست یافت. امیدواریم از مطالب گفته شده استفاده کرده باشید، از همراهی شما تا این بخش از مقاله متشکریم.

 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :