تابلوسازی LED در برابر تابلوسازی چاپی

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 18 آذر 1396 در ساعت 1 : 11 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

تابلوسازی LED در برابر تابلوسازی چاپی

 

یک بیلبورد LED ضرورتا تلویزیون بسیار بزرگی است که تبلیغات متحرک را در سمتی از جاده نمایش می دهد. تابلو سازی  LED با شور و شوق فراوان در بعضی مکان ها پذیرفته میشوند مثل میدان تایمز نیویورک، توکیو و لاس وگاس.

نصب تابلوسازی  LED در مکانهای دیگری که باعث حواس پرتی راننده ها می شود ممنوع می باشد. تابلوسازی سنتی و LED و کاغذی دارای فواید و مضراتی هستند که البته به تجارت و اهداف و بازارهای شما بستگی دارد و اینکه چقدر پول هزینه کرده اید.

 

فواید چاپ در تابلوسازی

 

تابلوسازی سنتی کاغذی یک کمیت شناخته شده است. تکنولوژی پایینی دارد و نسبت به بیلبوردهای LED بسیار کم هزینه تر است و به طور متفاوت بیلبوردهای LEDفضای شما را با 5 تبلیغ کننده دیگر سهیم خواهند بود، شما برای فضای بیلبورد سنتی هزینه پرداخت خواهید کرد، تمام فضا برای هفته ها و ماهها از آن شما خواهد بود. شما نگران این مسئله نخواهید بود که پیام شما قبل از اینکه تغییر کندتنها 6 ثانیه زمان نمایش دارد. برخلاف آن یک تابلوسازی  LED 24 ساعت در طول یک شبانه روز و هفت روز در هفته خوانده می شود.

همچنین نور تابلوسازی شما باعث می شود از خواب آلودگی راننده ها جلوگیری کرده یا اینکه نگران باشید خیره شدن به تابلو سازی  یا حرکت تبلیغات شما؛ راننده را از مسیر جاده منحرف کند.

 

 

معایب چاپ در تابلوسازی

با وجود اینکه تابلوسازی سنتی کم هزینه تر از تبلیغات LED است، مطابق با آمار درج شده در وب سایت Wirespring؛ تبلیغات  تابلو سازی LED زود از یاد می روند. تابلوسازی سنتی تغییر نمی کنند مگر اینکه که کسی را در اختیار داشته باشید که از تابلو بالا رفته و آن را بازسازی کند که معمولا زمان بر و بسیار پر هزینه است و اگر تابلو سازی سنتی شما بخواهد با تبلیغات LED رقابت کند احتمالا پیام شما را کم اهمیت خواهد کرد.

 

فواید LED در تابلوسازی

 

بیلبوردهای LED فواید تحسین برانگیزی دارند. تقریبا اجتناب کردن از آنها غیر ممکن است. آنها بی نهایت روشن بوده، اثرات مخصوص و حرکت و رنگ دارند. آنها می توانند در صورتی که تغییر نیاز باشد به سرعت و به آسانی تغییر کنند مثل تاریخ واقعه ای که درباره آن تبلیغ می شود مثلا روز یک نمایشگاه یا تاریخ یک جشن خاص. آنها می توانند با توجه به روز نمایش تبلیغ و ساعت آن سفارش داده شوند. آنها همچنین در بخشهایی از کشور که با رفت و آمد زیاد توریست مواجه هستند بسیار مطلوب می باشند. اگر تابلوسازی شما تنها تابلو سازی LED   آن منطقه باشد تمام یا بیشترین توجه را جلب خواهد کرد.

 

 

معایب LED در تابلوسازی

 

مالکین بیلبوردهای الکترونیکی فضای تبلیغاتی را همزمان به صاحبین تبلیغ می فروشند. تبلیغات به سرعت عوض می شود و تبلیغات شما تنها چند ثانیه از توجه مصرف کنندگان اصلی را جلب خواهد کرد. تبلیغات روی بوردهای LED نسبت به تبلیغات تابلو سازی  بسیار پرهزینه تر بوده و با برهم زدن تمرکز رانندگان باعث تصادفات زیادی می شوند. بعضی نشانه های LEDپیام خود را هر چند ثانیه تغییر داده و بعضی دیگر نزدیک تقاطعات خطرناک یا پیچها قرار گرفته اند. با وجود اینکه تابلوسازی  LED در اکثر شهرهای بزرگ آمریکا وجود دارند، بعضی شهرها به دلیل حفظ امنیت عمومی نصب آنها را ممنوع کرده اند. بعضی بیلبوردهای تبلیغاتی LED بسیار پرنور هستند و می توانند از فاصله چندین مایلی خوانده شوند؛ کسانی که در آن نزدیکی سکونت دارند از نور زیاد آنها شکایت دارند. اگر تبلیغات شما یک تجارت "سبز" باشد، می توانید به این واقعیت توجه داشته باشید که تابلوسازی LED از طرف طرفداران محیط زیست بسیار مورد انتقاد قرار گرفته است چون میزان اتلاف انرژی آن بر خلاف تابلوهای سنتی زیاد  می باشد چون در تمام طول شبانه روز انرژی مصرف می کنند.

 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :