تبلیغات بیرونی و تابلوسازی

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | یکشنبه 12 آذر 1396 در ساعت 16 : 55 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

تبلیغات بیرونی و تابلوسازی

تبلیغات بیرونی رسانه متفاوت و شگفت انگیزی است که اجازه می دهد طیف بسیار بی نظیری از خلاقیت طراحان ارائه شود. گاهی اوقات برای جلب توجه کردن باید متفاوت و خلاقانه باشید. امروزه به تبلیغاتی و تابلوسازی هایی در تمام دنیا امتیاز می دهیم که تابلوسازی های مخصوص و خلاقانه ای روی ایستگاههای اتوبوس، سقف های مترو و بسیاری مکانهای دیگر داشته باشند. اگر برای پروژه بعدی به فضای جدید و مبتکرانه ای برای تابلوسازی های تجاری نیاز دارید این مقاله را مطالعه کنید.

 

تابلوسازی تبلیغاتی

عامل ضروری تبلیغات بیرونی تابلوسازی است. رسانه ای که کاملا جلب توجه می کند. شما فضایی با حجم زیاد دارید که لازم است به طور مناسب بکار گرفته شود بنابراین می توان درک کرد چرا مردم اساسا با سرعت زیاد رانندگی می کنند تا به تابلوسازی های تبلیغاتی توجهی نکنند. آنچه در زیر می آید ایده های بزرگ از افرادی است که در تبلیغات و تابلوسازی بسیار متفاوت عمل کرده اند، ساختارشکنی کرده و حتی با استفاده از فضای 3 بعدی یا غلطهای املایی در تابلوسازی مردم را وادار کرده اند تا آنها را بخوانند!

Redhook: Commando

تبلیغات عروسی سلطنتی با کاغذ برچسب دار

 

اما : حلزون !

 

درک آنچه در تبلیغات و تابلوسازی نوشته می شود گاهی بسیار دشوار است ولی تصور شخصی که در رختخواب مثل یک حلزون به نظر میرسد بسیار خلاقانه و جالب توجه می باشد.

مک دونالد: ساعت تابلوسازی تبلیغاتی

مک دونالد شرکتی است که تابلوسازی تبلیغاتی بسیار قدرتمندی دارد. با این تبلیغ می توانید حس کنید که کارکنان مک دونالد 24 ساعته  حقیقتا آماده خدمت رسانی به شما هستند.

 

 

مرسدس بنز : سمت راست مغز/ سمت چپ مغز، 5

امنیت اینترنت : بروکلی

نمک میوه ENO : سیل

در این نوع تابلو سازی در ابتدا به سختی می توانیم تشخیص بدهیم ولی آنچه که در نهایت دیده خواهد شد بسیار هوشمندانه است. شبیه منطقه ای به نظر می رسد که دچار سیل شده ولی با بررسی نزدیکتر درمی یابیم تصویر ذهنی بزرگ شده ای غذا است  و آنچه که غذا در آن شناور شده اسید معده می باشد.

 

تویوتا Tony Divino : بالا به پایین

 

TV3 : قانون و لامپ بیرون از تابلو

این تبلیغ حقیقتاهوشمندانه است به نظر می رسد تنها یک مفهوم داشته باشد ولی بین 2D و 3D واقعا قابل توجه است.

 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :