طراحی در تابلوسازی

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 30 آبان 1396 در ساعت 18 : 35 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

طراحی در تابلوسازی

اولین چیزی که باعث جذب بیننده می‌شود و باعث تاثیرگذاری در دید خواهد شد، طراحی در تابلوسازی و رنگ و لعاب طرح تابلوی شماست. حال هرقدر طرحتان تخصصی و با رنگ آمیزی منحصر به فردی انتخاب شود، به همانقدر هم نمای بصری ویژه‌ای می سازید که می‌تواند موثرترین روش در جذب بیننده شود. همانطور که می‌دانید امروزه نقش طراحی در تابلوسازی از ارکان مهم تبلیغات می‌باشد و برای اینکه بتوانید بهترین تاثیر را بگذارید، بایستی طراحی ممتازی را در تابلوسازی ارائه دهید. ما در این مقاله می‌خواهیم نکات مهم را در رابطه با طراحی در تابلوسازی برای شما همراهان عزیز و محترم ارائه دهیم.

نکات مهم طراحی در تابلوسازی

طراحی اگر به صورت اصولی انجام شود، قطعا نقصی نخواهد داشت، منتها امروزه افرادی هستند که بدون هیچ شناختی از علم رنگ‌ها و فن و فنون طراحی، دست به طراحی می زنند که به راحتی می توان نقص‌های شفافی را به چشم دید، به همین دلیل اگر می‌خواهید طراحی تابلوسازی را خودتان انجام دهید به نکاتی که در ادامه گفته می‌شود توجه کنید تا بتوانید یک اثر خوب و ممتاز در تابلوسازی ارائه دهید.

 

رنگ آمیزی مناسب در طراحی

نوع رنگ آمیزی و انتخاب رنگ‌های شاد برای طراحی در تابلوسازی ، هم تراز و هماهنگ باعث می‌شود کار شما حرفه‌ای به نظر برسد، رنگ زمینه‌ای که در تابلوسازی و تابلو مغازه انتخاب می‌کنید تاثیر فوق العاده‌ای در دید بیننده دارد.  بنابراین باید بتوانید علم رنگ‌ها را بشناسید و ترکیبی از آن رنگ هایی که می تواند در کنار هم، حس گرمابخشی به مخاطب بدهد را انتخاب کنید. به همین دلیل از رنگ های شاد در طراحی تابلوسازی غافل نشوید که می‌تواند یک ایده خوب در کار شما باشد.

خلاقیت طراحی در تابلوسازی

یکی از مواردی که می‌تواند در زیبایی تابلوسازی شما مثمر ثمر باشد، خلاقیت شماست. یادتان باشد فقط رنگ و بازی با فونت‌ها در نمای تابلو سازی ، موثر نیست و کارایی ندارد، بلکه چگونه استفاده از رنگ و فونت نوشته‌ها می باشد که منحصر به فرد بودن و زیبایی بی نظیری به تابلوسازی شما می بخشد. از این رو خلاقیت داشته باشید و قبل از طراحی، آنچه که در ذهن شماست را روی کاغذ پیاده سازی کنید تا بهتر بتوانید در موردش فکر کنید. همچنین سعی کنید نوشته هایتان خوانا و واضح باشد تا به خوبی در ذهن‌ها باقی بماند.

سخن آخر

تخصص در هر کاری حرف اول را می‌زند، در تابلوسازی در تهران نیز در کنار کیفیت ساخت سازه ها،  طراحی از جمله مهمترین و حساس‌ترین کاری است که به تابلوی شما جلوه‌ای خاص می بخشد که بایستی به صورت دقیق و هوشمندانه انجام شود تا بتواند نقش مهمی در تبلیغات کسب و کار شما داشته باشد. از اینکه تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم.

 

 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :