فواید و معایب تابلوسازی در تهران

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 14 آذر 1396 در ساعت 23 : 10 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

فواید و معایب تابلوسازی در تهران

اغلب تجارت در جستجوی راههای جدیدی برای تبلیغات بوده و محصولات و خدمات آنها را ارتقاء می بخشد. روشهای تبلیغاتی میان انواع تجارتها و صنایع متفاوت است، بنابراین، تنها یک راه درست وجود ندارد. برای اینکه بفهمید کدام تابلوسازی در تهران برای تجارت شما مفید است یا خیر، فواید و معایب تابلوسازی در تهران را باهم بسنجید.

 

مزیت 1: مردم آن را خواهند دید.

تا زمانی که تابلوسازی در تهران عموما در شاهراهها و خیابان های شلوغ قرار می گیرند، شما اطمینان خواهید داشت مردم تابلوسازی و تبلیغات شما را خواهند دید. همچنین، برخلاف آگهی های بازرگانی یا تبلیغات مجله ها، نمی توانید کانال تلویزیون را عوض کرده یا تابلوسازی تبلیغاتی را ورق بزنید. بنابراین، افراد مجبورند به تابلوسازی توجه کنند هرچند برخلاف میلشان باشد. یک مزیت دیگر این است که تابلو سازی در ذهن افراد زیادی که مکررا در آن مسیر رفت و آمد می کنند نهادینه می شود به این معنی که آنها تابلوسازی تبلیغاتی شما را منظم خواهند دید و در ذهن آنها ماندگار خواهد شد.

 

مزیت 2 در تابلوسازی : مکان درنظر گرفته شده

می توانید تابلوسازی خود را هرجا که احساس می کنید بیشترین تاثیر را خواهد داشت قرار دهید. این امر زمانی می تواند مزیت بزرگی داشته باشد که شما صاحب تجارتی هستید که می خواهید ترافیک را به سمت راست یک خروجی بخصوص در شاهراه هدایت کنید یا اینکه درست در پایین جاده یک اتاق نمایش داشته باشید. همچنین شما می توانید از تابلوسازی های تبلیغاتی در مناطقی استفاده کنید که رسیدن مردم به این نواحی دشوار است. یک مثال ارتباطات زراعتی روستایی است که در فواصل طولانی پراکنده شده اند.با قرار دادن تابلوسازی تبلیغاتی خود در مسیر یکی از جاده های اصلی در اطراف مزرعه ها در سطح وسیعی قابلیت رویت خود را افزایش خواهید داد.

 

ضرر تابلوسازی در تهران : در تابلوسازی پیام ها باید خلاصه باشند.

بر طبق هدف بازاریابی به طور میانگین، یک شخص تابلو سازی  شما را برای دو یا سه ثانیه خواهد دید. این یعنی شما نیاز خواهید داشت پیام های خود را کوتاه و موثر به نمایش بگذارید. تابلوسازی زمانی بازدهی بهتری دارد که بیشتر روی تصاویر تاکید داشته باشند تا متن. همچنین وقتی در حال حرکت هستید خواندن آنها دشوار است. بنابراین، هر متنی که روی تابلو مغازه نوشته می شود باید به اندازه کافی درشت نوشته شود تا به آسانی قابل خواندن باشد.

 

ضرر2 تابلوسازی در تهران : تعهد طولانی مدت

و در کل میتوان فواید و معایب تابلوسازی در تهران را اینگونه بیان کرد شرکتهای تابلوسازی اغلب دارای تجارتهایی هستند که به قراردادهایی وارد شده اند که درگیر تعهدات طولانی مدت هستند. عمدتا به این دلیل که زمان زیادی طول می کشد،انرژی و هزینه زیادی لازم است تا تبلیغات ثابت بیلبوردها تغییر کند. بر طبق هدف بازاریابی، قراردادهای تابلوسازی های تبلیغاتی معمولا دوره سه ماه دارند.

این مسئله برای تابلوهای تبلیغاتی تجارتهایی که مکررا تبلیغات خود را به صورت هفتگی یا یک ماه یکبار تغییر می دهند از سودآوری کمتری برخوردار خواهد بود. تبلیغات تابلوسازی برای تجارت کلی و تبلیغات برند نسبت به ویژگیهای موقتی و حراجها بهتر کار می کند.

 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :