متدهای جدید تابلوسازی

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | یکشنبه 21 مرداد 1397 در ساعت 15 : 0 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

متدهای جدید تابلوسازی را بشناسیم:

تا چندین سال پیش تابلوسازی  همان تابلو نویسی محسوب می‌شد که بر روی دیوارها و شیشه‌های مغازه یا روی چوب و آهن و آلیاژهای آن، به‌وسیله رنگ یا ابزار، مطالبی رامی‌نوشتند که مشتریان جهت تبلیغات کارشان درخواست می‌دادند.

تابلوسازی ها با یک چمدان از ابزارهای تابلو سازی و تابلونویسی به محل نصب یا نوشتن تابلو مراجعه می‌نمودند و کار را انجام می‌دادند.

حرفه‌ ی تابلو سازی که هنر محسوب می‌شد، سال‌به‌سال پیشرفت چشمگیری نمود تا به امروز انواع تابلوهای مدرن با متریال عالی و بادوام، جذابیت بیشتر و تنوع بیشتر، دیگر یک هنر نیست بلکه هنری آمیخته با تخصص محسوب می‌شود و نیاز به کارگاه‌هایی دارد تا بتوان دستگاه‌های پیشرفته و ابزار تابلوسازی را در آن جا داد و از آن چمدان‌های پر از ابزار خبری نیست.

انواع تابلو سازی مدرن :

 

همان‌طور که میدانید هرچه تابلو سازی محل کسب‌وکارمدرن‌تر باشد، جذاب‌تر است و مشتری را بیشتر ترغیب به وارد شدن به محل کار شما می‌کند. چنانچه می خواهید از انواع تابلوهای مدرن مطلع شوید با ما همراه باشید.

امروزه تابلوسازی با حروف برجسته به عنوان مثال تابلو چلنیوم ، مدرن محسوب شده و در انواع مختلف اجرا می‌شود که به نمونه‌هایی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

تابلوسازی ترمووود،تابلوسازی LED روان وLED ثابت، تابلوسازی حروف لاسوگاسی ،تابلو سازی فلکسی فیس ، تابلوسازی کامپوزیت، تابلوسازی حروف استیل از نوع استیل میرور و حروف استیل رینگی و استیل نوراندیک، تابلوسازی حروف پلاستیکی ، تابلوسازی حروف وکیومی، انواع تابلوسازی چلنیوم که دارای تنوع بسیار بالایی است مانند تابلو سازی حروف برجسته چلنیوم ،تابلوسازی چلنیوم لایت باکس، چلنیوم پانچی، چلنیوم طلایی، چلنیوم ستاره‌ای،چلنیوم نوراندریک، چلنیوم لترمکس ، تابلوسازی حروف برجسته چلنیوم

جدیدترین و پرطرفدارترین نوع تابلوسازی:

از جدیدترین و پرطرفدارترین نوع تابلو سازی، تابلو چلنیوم است که رتبه اول در درخواست‌های مشتریان را به خود اختصاص داده. همان‌طوریکه در مطالب بالا ذکر شد، تنوع بسیار زیادی در انواع آن وجود دارد و ساخت آن به‌وسیله دستگاه‌های گران‌ قیمت خارجی همراه با هنر دست متخصصین انجام می‌شود.

ساخت این نوع تابلو سازی درصورتی ‌که به‌وسیله افراد متخصص و باتجربه انجام شود نیازی به تعویض سالانه ندارد ضمناً بسیار مشتری‌پسند است. متریالی که در این نوع تابلو سازی برای تابلو مغازه خود استفاده می‌کنند در مقابل عوامل محیطی بسیار مقاوم است و برای صاحب کسب‌وکار بسیار به‌صرفه می‌باشد.