نحوه محاسبه قیمت تابلو چلنیوم

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 16 مرداد 1397 در ساعت 18 : 21 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

نحوه محاسبه قیمت تابلو چلنیوم

نحوه محاسبه قیمت تابلو چلنیوم به عوامل زیادی بستگی دارد. اکثر مشتریانی که جهت سفارش تابلو چلنیوم به گروه تابلوسازی رسام مراجعه می‌کنند، از مشاوران ما این سؤال را می‌پرسند که بر چه اساسی و با چه فاکتورهایی قیمت تابلو چلنیوم در تابلو سازی محاسبه می‌شود؟ جهت پاسخ به این سؤال، ادامه مطالب را مطالعه بفرمایید تا ابهامات درزمینهٔ تابلو چلنیوم و قیمت آن در تابلوسازی برایتان رفع شود.

این نوع تابلو سازی در انواع مختلف با شکل‌ها و قیمت‌های متفاوتی عرضه می‌شود که عواملی چون زیرسازی پی‌وی‌سی، لامپ اس ام دی، لبه تابلو چلنیوم، پلکسی گلاس و قطر قلم در تعیین قیمت تابلوسازی مؤثر است.

 

پلکسی گلاس در تابلو چلنیوم:

نوع ورقه‌ی پلکسی گلاس در محاسبه قیمت تابلو چلنیوم مؤثر است. پلکسی گلاس، جنس پلاستیکی است که شبیه شیشه و طلق ساخته می‌شود و ضخامت آن بین یک تا بیست میلی‌متر است.

اگر می‌خواهید تابلوسازی از نوع تابلو چلنیوم برای تابلو مغازه خود داشته باشید و حروف برجسته تابلو سازی شما بسیار چشمگیر باشد و درعین ‌حال طول عمر بالایی داشته باشد، باید از پلکسی گلاس مرغوب استفاده کنید. اگر مشتری هستید،  به تابلوسازی سفارش کنید که حتماً جنس مرغوب استفاده کند و نباید در این مورد هزینه برای شما مهم باشد زیرا این امر در طولانی‌مدت به کمک شما خواهد آمد. همچنین نوع پلکسی گلاس، در نوع نورپردازی و درخشش تابلوسازی تأثیر بسیاری دارد.

 

لبه تابلو چلنیوم در تابلوسازی :

از مواد تشکیل‌دهنده و یکی از عوامل اصلی در تابلوسازی از نوع تابلو چلنیوم، لبه چلنیوم است که از جنس آلومینیوم استفاده می‌شود. لبه‌های تابلو چلنیوم رول‌های سی متری به ضخامت چهار تا پنج دهم و پهنای هفت سانت و نه سانت و یازده سانتی‌متر است و رنگ‌های متنوعی دارد.

تکنولوژی‌های مختلفی که شرکت‌های تابلوسازی به کار می‌برند، آن‌ها را از هم متمایز می‌کند. این تکنولوژی‌هامی‌تواند نوع رنگ‌آمیزی یا نوع ساخت لبه‌های چلنیوم و یا آنادایز آن باشد. این تکنولوژی‌های پیشرفته می‌تواند در نحوه محاسبه قیمت تابلو چلنیوم بسیار مؤثر باشد.

 

 

لامپ‌هایSMDدر تابلوسازی از نوع تابلو چلنیوم :

لامپ‌ها یا بلوک‌های اس ام دی برای نورپردازی در این تابلوها استفاده می‌شود. این لامپ‌ها به ‌صورت تک‌ رنگ یا چندرنگ به کار برده می‌شوند، رنگ‌هایی مانند سفید،قرمز،آفتابی،سبز،بنفش،آبی،زردازجملهرنگ‌های پرمصرف هستند. این لامپ‌ها ضد آب بوده و نوع آن در محاسبه قیمت مؤثر است.

 

منبع تغذیه در تابلو چلنیوم :

این منبع تغذیه در تابلوسازی به دلیل تغییر دادن ولتاژ برق شهری به ولتاژ مناسب جهت لامپ‌هایSMDدر نظر گرفته می‌شود و کاملاً ضروری است.این منابع تغذیه با اشکال مختلف و ضد آب تولید می‌شوند و بسته به نوع برند و کیفیت آن‌ها روی قیمت تابلو چلنیوم تأثیر می‌گذارد.