ویژگی تابلوسازی برجسته

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | پنجشنبه 25 آبان 1396 در ساعت 23 : 49 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

ویژگی تابلوسازی برجسته

امروزه تابلوسازی یکی از ضروری ترین ابزار برای شناسایی شما و شرکتتان در دید مردم است. از این رو هنگامیکه می‌خواهید اطلاعاتی در مورد انواع تابلوسازی‌ ها و کاربردشان بدانید، خودتان را با یک گستره‌ی تنوع در تابلوسازی می بینید که نمی دانید کدام یک می تواند برای شما بهتر و در نوع تبلیغات شما موثر تر باشد. از این رو ما بر آن شدیم در این بخش از مقاله، از ویژگی تابلوسازی برجسته برای شما ارائه دهیم تا بتوانید در انتخاب تابلوی شرکت خود، بهترین تصمیم را بگیرید.

 

ویژگی تابلوسازی برجسته چیست؟

اگر بخواهیم به طور کلی تعریفی از ویژگی تابلوسازی برجسته داشته باشیم، به نوعی از تابلوسازی گفته می شود که در آنها نوردهی و طراحی به صورتی به کار رفته که تابلو سازی به صورت حجیم و برجسته دیده می شود.یعنی زمانیکه بیننده، تابلو را میبیند در واقع یک نوع تابلوسازی حجیم و سه بعدی را میبیند، که جلوه بصری بسیار بی‌نظیری را به بیننده القا میکند. تابلوسازی برجسته به دلیل طراحی و ابعاد استانداردش، شکیل‌تر و گیراتر است به همین دلیل خیلی زود مشتریان بسیاری را به خود جذب می‌کند و این دیگر ویژگی تابلوسازی برجسته است

نورپردازی در تابلوسازی برجسته!

 و اما نورپردازی در اینگونه تابلوسازی ها به چه صورت است؟ همانطور که می دانید مهمترین و اصلی ترین عامل در زیباسازی یک تابلو سازی ، نورپردازی و نوع آن می‌باشد که این ویژگی تابلوسازی برجسته به وضوح دیده می‌شود، همچنین برای این قبیل تابلوسازی ‌ها، از لامپ‌های اس ام دی (SMD)استفاده می‌کنند، چرا که قدرت نوردهی این لامپ‌ها بسیار بالاتر از لامپ های ال ای دی می‌باشد. تابلوسازی برجسته در انواع مختلف تابلوسازی حروف برجسته یا همان تابلوسازی چلنیوم و انواع دیگر نیز در سایر تابلوسازی‌ها وجود دارند که می توانید به راحتی آنها را از تابلوسازی فلکسی فیس و لایت باکس ها تشخیص دهید. پیشنهاد هوشمندانه‌ی ما نیز به شما این است که برای متفاوت بودن و اینکه یک سبک و سیاق بی‌نظیری را برای خود اختصاصی کنید، از تابلوسازی برجسته در تبلیغ و معرفی برند تجاری خود استفاده کنید.

کلام آخر

تابلوسازی یکی از بارزترین روش‌ها برای تبلیغ شما محسوب می‌شود از این رو نوع تابلویی که سفارش می‌دهید، تاثیر بسیار بالایی در چگونه دیده شدن و معرفی شما خواهد داشت. همچنین شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تابلوسازی در تهران و در سراسر ایران، از کارشناسان گروه تابلوسازی رسام بهره مند شوید تا تمامی مواردی که بایستی بدانید را در اختیارتان قرار دهند. از اینکه با ما تا پایان این مقاله همراه بودید از شما متشکریم.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :