پیشینه تابلوسازی در تهران

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 24 آبان 1396 در ساعت 15 : 31 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

پیشینه تابلوسازی در تهران

در گذشته‌های نه چندان دور که هنوز متریال وارد صنعت تابلوسازی نشده بود و کسی از تابلو سازی اطلاعی نداشت، افرادی که صاحب شغل و منصبی بودند، با خطاطی کردن اسم بر روی شیشه ی مغازه خود، هویت خود را به دیگران نشان می‌دادند. در واقع این تنها یک علامت ارتباطی بین افراد بود. رفته رفته متریال وارد صنعت تابلوسازی شد و علامت‌هایی که به گونه‌ای ارتباط بین مردم شناخته می‌شد با تبدیل شدن به آرم و طراحی‌های بینظیر عنوان تابلوسازی را در بین عموم مردم جا انداخت و کم کم تابلوسازی ‌هایی در سطح شهر پدید آمدند که می توانستند نیازهای مردم را برآورده کنند. ما در این مقاله قصد داریم پیشینه تابلوسازی در تهران را برایتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

 

تابلوسازی

هنگامیکه بشر پیشرفت کرد و همه چیز با گسترده شدن تکنولوژی و پیدا شدن فناوری‌های جدید، نقش پررنگ‌ تری به خود گرفتند، افراد نیز در زمینه تابلوسازی از سبک قدیمی خود فاصله گرفته و با نوآوری های منحصر به فرد خود از رنگ و نقاشی‌های متفاوت و بی نظیری در تابلوسازی بهره مند شدند که زیبایی را در این صنعت به ارمغان آورد و میتوان گفت این نقاشی هاپیشینه تابلوسازی در تهران میباشد ، به گونه‌ای که اکنون، ما در سطح شهر با انواع تابلوسازی‌ مدرن و تخصصی روبرو هستیم که هر کدام در نقش خودشان بهترین کیفیت را ارائه می‌دهند، همچنین تابلو سازی ‌ها رفته رفته از یک الی دو نمونه به تعداد و انواع مختلف و متنوعی به بازار آمدند که می توان به تابلوسازی فلز، تابلوسازی استیل، تابلوسازی فلکسی فیس، تابلوسازی حروف برجسته یا چلنیوم، تابلوسازی کامپوزیت، تابلوسازی پلکسی گلاس و نئون پلاستیک اشاره کرد که فوق العاده در نوع خودشان، حس ابتکار و نوآوری را به مخاطب می دهد. تابلوسازی آنقدر در صنعت خودش موفق و چشمگیر بوده که امروزه به عنوان یکی از مهمترین و قوی ترین رسانه در تبلیغات برندهای تجاری بزرگ می باشد، به طوریکه تنها راه برای دیده شدن شما و هویت شرکت شماست.

 

سخن پایانی

پیشینه‌ی تابلوسازی در جهان از زمان رومیان باستان و مصری‌ها بود و پیشینه تابلوسازی در تهران نیز ،  از خطاطی و با وارد شدن متریال در این صنعت، جایگاه ویژه‌ای را به خود اختصاص داد و هر چقدر که بشر به سمت تمدن و رشد تکنولوژی پیش آمد، تابلوسازی در تهران نیز با به کاربردن آیتم های قوی و کاربردی، به عنوان یک صنعت بسیار قوی در تبلیغات در ذهن‌ها جا افتاد که بسیار نیز مثمر ثمر واقع شده است. امیدواریم از مطالب گفته شده بهره مند شده باشید. از همراهی شما تا پایان این مقاله سپاسگزاریم.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :