چطور تابلوسازی را آغاز کنیم

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | پنجشنبه 16 آذر 1396 در ساعت 18 : 53 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

چطور تابلوسازی را آغاز کنیم

 

 اگر می خواهید تابلوسازی را در اختیار داشته باشید باید درباره علم زیباسازی شاهراهها و خیابانها اطلاعات داشته باشید. باید بدانید سطح رویت تابلوسازی تبلیغاتی چگونه است. برای سرمایه گذاریهای نسبتا کوچک، یک شرکت می تواند با هزاران مصرف کننده که هر روز در معرض تبلیغات آن هستند بهترین عملکرد را داشته باشد. با شروع تجارت تابلوسازی می توان سودآوری را بهبود بخشید. البته،  به دلیل زیباسازی خیابانها قوانینی وجود دارند که می توانند روی تجارت شما تاثیر بگذارند.در ابتدا نسبت به هزینه اقتصادی و انشعابات قانونی این مسئله به منظور دستیابی به سود بیشتر اطمینان حاصل کنید.

درباره نرخهای تابلو سازی محلی تحقیق کرده و آنها را با هزینه های تجاری مثل بیمه، ساخت بیلبورد، هزینه های نورپرداری، مجوزها و مالیات ها مقایسه کنید. انتظار پرداخت $800 تا $5,000 را در هر ماه در یک شهر کوچک داشته باشید که به میزان رویت و نوع بیلبورد بستگی دارد. اجاره تابلوی شما نباید فراتر از 20 درصد عایدی شما باشد. با اعتبارات منطقه بندی ناحیه تماس بگیرید تا از قوانین مربوط به ناحیه خود و اطراف آن آگاه شوید. نشانه های الکترونیکی در بعضی مناطق به دلیل انتشار نور زیاد ممنوع هستند. همچنین آنها راهنماهای متمایزی برای زمان و ساعت نمایش مابین هر تبلیغ دارند. می توانید از ارگان قانونی مربوطه مجوز دریافت کنید. نقشه های مربوط به منطقه خود را بررسی کرده و ایده آل ترین مکان نصب بیلبورد خود را پیدا کنید مثل بیرون شاهراه ها و جاده های شلوغ. مجددا به خارج از شهر بروید و ارزانترین جای ممکن را اجاره کنید. حالا می توانید در موعد مقرر تابلوسازی تبلیغاتی خود را شارژ کنید. به طور متغیر می توانید نشانه های بیلبورد و مجوزها را از شرکتهای مربوطه خریداری کنید. این شرکتها را به صورت آنلاین پیدا کنید. قبل از امضای قرارداد با یک وکیل مشورت کنید تا در تنظیم قرارداد به شما کمک کند. وقتی قرارداد تابلوسازی تبلیغاتی را برای مشتریها شرح می دهید درصد سود و اجاره را کاملا توضیح دهید. همچنین درباره زمان تبلیغات، ویژگیهای طراحی، مسئولیتهای نگهداری صحبت کرده و مواردی را که منجر به نقض قرارداد می شوند تعیین کنید. با کمک یه شرکت تابلو سازی بیلبورد خود را بسازید. بیلبوردهای LED مرسوم ترین گزینه هستند.علاوه بر این، بیلبوردهای وینیلی نیز مورد ارزانتری محسوب می شوند. البته بیلبوردهای الکترونیک به شما اجازه می دهد تبلیغات موثرتری داشته و درآمد خود را افزایش دهید. در همان زمان تبلیغ کننده ها نمی توانند آرزو داشته باشند که در تابلوهای تبلیغاتی الکترونیکی سهیم باشند که تبلیغ آنها در هر 10 ثانیه عوض می شود. با مصاحبه با مالکین تجاری محلی از بازخورد تبلیغات خود مطلع شوید. اگر در طراحی مهارت دارید در نرم افزار گرافیکی مثل فتوشاپ سرمایه گذاری کنید و اگر نه از گرافیستی استفاده کنید که در طراحی نشانه های گرافیکی تبلیغاتی مثل لوگوهای خلاقانه مهارت داشته باشد. کتابچه نمونه ای از طرح های خود آماده کنید تا به مشتریهای تابلوسازی نشان بدهید. به نشانه های کوتاه،رنگی، برجسته و درگیر کننده چشم بپردازید تا رانندگانی که با سرعت عبور می کنند به بیلبوردهای شما توجه داشته باشند.

نرخهای رقابتی را توسعه دهید. حداقل و حداکثر زمان اجاره یک بیلبورد را تعیین کنید. برای دوره های طولانی تر تخفیف قائل شوید. سیاست بیمه مطمئنی را در پیش بگیرید.

مواردی که به آنها نیاز خواهید داشت عبارتند از:

-        طرح تجاری

-        مجوزها

-        علائم تبلیغاتی

-        نرم افزار

-        قراردادها

 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :