چلنیوم ، استیل و پلکسی گلاس

چلنیوم ، استیل و پلکسی گلاس

انواع حروف های برجسته در تابلوسازی به چند دسته مختلف تقسیم میشوند که هر کدام از این دسته ها شامل زیرشاخه هایی نیز میگردد .به عنوان مثال میتوان تابلو چلنیوم را یکی از این دسته ها معرفی کرد چلنیوم حروف نسبتا جدیدی است که چندسالی از ورود آن به بازار تابلوسازی نمیگذرد که در طی همین مدت کوتاه طرفداران بسیاری پیدا کرده است و قسمت بزرگی از تابلوسازی را به خود اختصاص داده است و گروه دوم تابلو استیل است که به رنگ های مختلف از جمله طلایی و نقره ای براق و خش دار که نورپردازی این نوع حروف معمولا به شکل هاله نور دور حروف میباشد و دسته بعد حروف پلکسی گلاس که هیچ نوع فلزی در آن بکار نمیرود و تمام اجزاع حروف از جنس پلکسی گلاس است .
برای آشنایی بیشتر با حروف های برجسته در تابلوسازی میتوانید به منو اصلی سایت مراجعه نمایید و در قسمت محصولات بطور کامل،با عکسهای اجرا شده و با جزئیات بیشتر با حروف برجسته آشنا شوید .

1مجموع 8 پروژه
 • تابلوسازی استیل نور اندریک

  تابلوسازی استیل نور اندریک

  تابلوسازی استیل نور اندریک ورق استیل طلایی لایه پلکسی گلاس سامپکس تایوان smd برند star کره درجه یک

 • چلنیوم لوگو ایرانخودرو

  چلنیوم لوگو ایرانخودرو

  ساخت چلنیوم لوگو ایرانخودرو چلنیوم نقره ای لبه 7 سانت آلوشاین برند اسپانیا پکلسی گلاس 3میل آبی ییرلانگ برند تایوان

 • حروف چلنیوم تابلونمای لاهوت چوب

  حروف چلنیوم تابلونمای لاهوت چوب

  حروف چلنیوم لاهوت چوب حروف برجسته چلنیوم لبه 9 سانت طرح الماس دوبله سفید مشکی ،برای روشنایی تمام حروف از SMDکره ای درجه یک استفاده شده است.

 • چلنیوم باکس لوگوی پیرایش رادمان

  چلنیوم باکس لوگوی پیرایش رادمان

  باکس چلنیوم لوگوی پیرایش رادمان حروف چلینیوم لبه 9سانتیمتر نقره ای رنگ برند آلوشاین اسپانیا ، چاپ استیکر ، لایه پلکسی گلاس دوغی،نور اندریک

 • حروف استیل صرافی راسکو

  حروف استیل صرافی راسکو

  حروف استیل طلایی با نور اندریک ، لایه پلکسی گلاس دوغی رنگ ،برای روشنایی تمام حروف از SMDکره ای درجه یک استفاده شده است.

 • تابلو استیل نور اندریک TM

  تابلو استیل نور اندریک TM

  تابلو استیل طلایی نور اندریک تابلو استیل طلایی رنگ با نور اندریک سفید یخی لایه پلکسی گلاس سفید رنگ SMD برن STAR کشور کره درجه یک

 • حروف چلنیوم جواهری میلاد

  حروف چلنیوم جواهری میلاد

  حروف چلنیوم تابلونمای جواهری میلاد حروف برجسته چلنیوم لبه 9 سانتیمتر دوبله سفید مشکی طرح الماس درخشنده،برای روشنایی تمام حروف از SMDکره ای درجه یک استفاده شده است.

 • تابلو چلنیوم فست فود حاتم

  تابلو چلنیوم فست فود حاتم

  چلنیوم تابلو نمای فست فود حاتم کامپوزیت گلاسه نارنجی رنگ و فلاشینگ قرمز . حروف برجسته چلنیوم نقره ای آلوشاین برند اسپانیا . پلکسی گلاس ییرلانگ محصول کشور تایوان . برای روشنایی تمام حروف از SMD های بلوکی ساخت کشور کره استفاده میشود.

1مجموع 8 پروژه